Etsi -kenttä
Viimeisin tuote
Uutiskirje

Katsotuimmat tuotteet
Keikkakalenteri 2018

Kattipuodin myyntiosasto löytyy vuonna 2018 seuraavista kissanäyttelyistä ja tapahtumista:


14.-15.7. Kerava, kissanäyttely (SUROK)
29.-30.9. Askola, kissanäyttely (URK)
27.-28.10. Tampere, kissanäyttely (World Winner Show)
24.-25.11. Turku, kissanäyttely (TUROK)


Yhteistyössä

Vuonna 2018 Kattipuodilla on kaksi yhteistyökumppania:

Kelmiküla Kassijaam Virossa, heidän kauttaan voi myös ostaa joitakin Kattipuodin tuotteita Virossa.

Porvoonseudun eläinsuojeluyhdistys ry

 

Vierailijat

free counters

Mitä leluja toivoisit lisää?
Äänestys

Eesti

Kattipuoti on 01.02.2007 asutatud lemmikloomatarvete- ja käsitööettevõte. Kattipuoti asub Lohjas, kuid äripinda mul ei ole. Ettevõte toimib ainult internetipõhiselt. Minu müügiesinduse võib leida mõnelt kassinäituselt ja muudelt lemmikloomateemalistelt üritustelt.

Kattipuoti tootevalikust suurem osa on minu enda tehtud, välja arvatud osa ehetest. Tooted on tehtud soome käsitööna, hoole ja aastate jooksul omandatud oskuste ning muidugi armastuse ja soojusega.  Hariduselt olen rätsep, mul on ka kaubandus-, IT- ja käsitööalane haridus. Minu eesmärgiks on teha kassidele sobivaid tooteid, mis on vastupidavad ja hoolikalt valmistatud.
 
Rohelised ja eetilised väärtused on mulle südamelähedased. Kattipuoti tootevalikus ei leia just sellepärast ühtegi ehtsast karusnahast valmistatud eset. Kasutan oma töös erinevaid taaskasutusmaterjale, nii mõnigi kirbuturult leitud kangas saab minu käe all uue elu kassimänguasjadena.
 
Materjalivalikus võtan arvesse kasside arvamust. Fliis on mu oma kasside arvates kõva sõna ja materjalidest kõige tegijam, sellepärast teen fliisist palju mänguasju ja pesasid. Fliis on mänguasjade jaoks ka väga vastupidav materjal ja kuna pesadest jääb fliisijuppe üle, on loomulik neist mänguasju valmistada. Nii vähenevad ka jäätmed. Toredad värvilised puuvillakangad aga toovad mänguasjade valikusse rõõmsat lisa.
 
Mõnikord jääb pesade ja mänguasjade valmistamisest üle materjale, millest enam ei saa tooteid kassidele, kuid mida siiski keegi veel saaks kasutada. Sellised kangajäägid ja lõngajupid jms annetan laste rõõmuks kohalikesse lasteaedadesse kohalikele lasteaedadele, kus lapsed saavad meisterdada neist erinevaid vahvaid asju.
 
Tänavakassid on mulle armsad (mul on neid ka endal). Seetõttu toetab Kattipuoti omalt poolt tänavakasside jaoks tehtavat tööd nii Soomes kui ka välismaal. Iga aasta alguses valin ühe ühingu, keda Kattipuoti sellel aastal toetab. Väiksemaid annetusi saadan aasta läbi mitmetesse eri kohtadesse, kuid aasta koostööpartneri jaoks korraldan muuhulgas kassitoidu korjandusi just selle ühingu jaoks.
 
Kui oled Kattipuotist midagi tellinud, võid alati saata pilte oma kassist koos uute mänguasjade, pesade, riietusesemetega jne. Lisan pildid e-poe vastava tootekategooria juurde. Kliendipilte saatnute vahel loositakse igal kuul auhinnaks kassimänguasi! Pilte võib saata e-postiga aadressile kattipuoti@kattipuoti.com. Ära unusta lisada pildil oleva kassi nime.
 
Kattipuoti toodete hinnad sisaldavad käibemaksu (24%). Kattipuoti registrikood on 2092978-1.
 
Pane tähele, et kommenteerides tootekategooriat, saad anda toote kohta tagasisidet ja edastada nii oma arvamuse teistele Kattipuotis ostjatele. Ka toodete kommenteerimine on võimalik, kuid kuna mitmeid tooteid on ainult üksikuid, kaovad kommentaarid, kui toode saab läbi müüdud ja valikust kaob.
 
Kohtumiseni kassinäitustel!
 
NB! Kõik siin lehel olevad pildid on autoriõigusega kaitstud ja neid ei tohi ilma autori loata kopeerida ega kasutada (ka mitte juhul, kui tahad Kattipuotist ostetud toodet edasi müüa).
Facebook